Ekipa serwera

Theo

Koordynator serwera opencraft.pl. Odpowiada za serwer i stabilność działania jak również założenia gry i dalszy rozwój rozgrywki. Ostatnia instancja odwoławcza. Posiada moce super-krowy. Buduje z sześcienną fantazją i rysuje wektorowo. Na koncie Theo gra jako zwykły gracz. Nie walczy ze smokami.

MashuuMidori

Specjalista posiadający zieloną moc naprawiania wszystkiego co zepsuł TheoMarque. Niezastąpiony kiedy trzeba wlepić bana, poprawić coś na serwerze oraz poskromić trolle. Zwykle przyjmuje postać zielonego smoka. Kiedy ma biały nick, przechodzi do postaci jaszczuroludzia i ma uprawnienia zwykłego gracza. Aktywność zmienna - okresowa.

CaveLion

Wykonawca wszystkiego co dobre i złe. Spec od technikaliów programistycznych. Do niego zgłasza się pytania "dlaczego funkcja X nie działa". Zazwyczaj twierdzi, że jednak działa. Na ogół ma przy tym rację. Na biało gra jako zwykły gracz.

Lotos_

Człowiek-enigma, nigdy nie wiadomo co robi, ani jak to robi - ale jak zrobi to jest co robić. Zajmuje się wymyślaniem nowych bugów i łataniu starych. Prywatnie uzależniony od słoneczników. W białym nicku jest na odwyku.

MizPablito

Funkcje sprawował do 23 sierpnia 2018. Obecnie zwykły gracz. Co złego to nie on. Plugin napisze, stronę zrobi, pokręci się to tu, to tam, głowę pozawraca, wejdzie nie tam gdzie trzeba. Ot, poczciwy misiek do zadań zwykłych. Lubi być Miziany(potwierdzone testami wink ).

Robosztyk_

To pewnie Robosztyk, małopolud o osobowości orangutana. Śmieszkuje, pomaga i bywa buntowniczy. Zawsze można na niego liczyć gdy trzeba być małpą doświadczalną. Lokalnie znany jako Małpa Graniczna. Znany z urobosztykowania budynków (to nie grief!)

Napal_