Blog serwera

Author

To już tydzień :D

xXSoniaXx dnia 15 sierpnia 2018

Już tydzień minął od wystartowania nowej edycji opencraft na wersji 1.13.

Gra stała się nowym wyzwaniem, gdyż w tej wersji nie wróciliśmy do swoich poprzednich wiosek, budujemy wszystko na nowo wink

Tydzień - niby tak długo a jednak tak mało, dla jednych ten czas minął na zbieraniu kruszców pod ziemią, inni zbierali budulec a co poniektórym udało się już coś wybudować.
Powstają początki łączności linii kolejowych łączących się z głównymi stacjami.
Dodatkową atrakcją jest życie podwodne dzięki któremu okoliczne stawy, oceany i rzeki nadają całkiem nowy wygląd sześciennemu krajobrazowi.


Author

Moc prezentów

xXSoniaXx dnia 20 grudnia 2017

Wielkimi krokami zbliża się 23 grudnia, co za tym idzie?

Ostatnimi czasy św. Mikołaj jest tak zapracowany i roztrzepany, że podczas regularnych przelotów nad mapą zawsze zgubi jakiś prezent.

Twoim zadaniem jest znalezienie takowego prezentu, który może znajdować się w różnych zakątkach świata. Pamiętaj, że kompas może się tutaj okazać bardzo przydatny ;]

Kiedy uda Ci się to osiągnąć, będziesz mieć dwie możliwości: otworzyć prezent i zgarnąć znajdujące się w nim nagrody albo postarać się go dostarczyć do jego właściciela.

Decyzja należy do Ciebie, ale pamiętaj masz czas tylko do 8 stycznia smile

Miłej zabawy.
Author

Dyniowy czas

xXSoniaXx dnia 30 października 2017

Już jutro 31 października.

Boooooo..... Czas potworów nadszedł.

Pojawiający się znikąd dźwięk? Nietoperze wylatujące nie wiadomo skąd? A może tylko Ty widzisz głosy na czacie? Materializująca się przed Tobą dynia?

W chwili rozbicia dyni zabawa się dopiero rozpoczyna. Strzelające pioruny czy materializujące się potworki to dopiero część tajemniczej zabawy.

Tak oto prezentuje się event w święcie potworków.